FAQ

1. جلسه مشاوره و تعیین سطح زبان به چه صورت خواهد بود؟ هزینه کلاسها چقدر بوده و نحوه پرداخت چگونه است؟

شما یک جلسه حضوری، تلفنی یا اینترنتی تعیین سطح و مشاوره رایگان به مدت ۵ تا حد اکثر ۳۰ دقیقه ، با هماهنگی‌ و تعیین وقت قبلی‌، خواهید داشت. هزینه یک جلسه آموزشی (۹۰ دقیقه)، در استان تهران، بستگی به مکان برگزاری (مسافت و دوری راه)، سطح کلاس، تعداد زبان آموزان، نوع دوره و نحوهٔ پرداخت شما بین ۶۰ الی‌ ۲۵۰ هزار تومان می‌باشد.

2. نحوه پرداخت‌ها به چه صورت خواهد بود؟ چند جلسه در هفته نیاز به کلاس دارم؟
-پرداخت ها به صورت 10 جلسه یکبار خواهد بود و قبل از شروع دوره بایستی شهریه ی 3جلسه پرداخت گردد. توجه داشته باشید که پرداخت شهریه به صورت هر 10 جلسه یکبار خواهد بود و پرداخت 3 جلسه ی اول تنها به دلیل تماس های فراوان زبان آموزان برای آشنایی با مدرس دوره در نظر گرفته شده است. شهریه کلاس خصوصی باید به حساب بانکی‌ بنده واریز شود.
-بر اساس نیاز زبان آموز کلاسها می تواند به صورت عادی (2 جلسه در هفته) و یا (3 جلسه در هفته) و یا کلاس‌های بسیار فشرده (۵ روز در هفته) برگزار شود.
-زبان آموز محترم قبل از شروع کلاسها از تصمیم خود در رابطه با آموزش خود کاملا اطمینان حاصل فرماید زیرا پس از شروع دوره در صورت انصراف شهریه ای استرداد نخواهد شد.

3. مکان برگزاری کلاسها به چه صورت خواهد بود؟
از آنجایی که بیشتر زبان آموزان بنده، مدیران ارشد شرکت‌ها با مشغله کاری بالا هستند، کلاسها در دفتر کار شما برگزار میشود. در صورت توافق و عدم دوری مسیر مکان برگزاری کلاسها میتواند تغییر کند .در صورتی که تمایلی به شرکت در کلاسهای گروهی آموزشگاهی من را ندارید، میتوانید برای هماهنگی‌ کلاس خصوصی با بنده تماس بگیرید.

4. آیا می توانم با خود همرا بیاورم؟
بله. شما می توانید با یک نفر همراه به کلاس تشریف بیاورید.

5. کنسلی کلاسها و غیبت زبان آموز به چه صورتی‌ خواهد بود؟

کلاس‌های تک نفره در ثبت نام‌های ۱۰ جلسه ای، ۲ بار و ۲۰ جلسه‌ای ۵ بار با اطلاع نهایتأ تا ۱۸ ساعت در روز قبل امکان پذیر می‌باشد. کلاسهای دو نفره و بیشتر حتی اگر از یک خانواده باشند در حکم کلاس تک نفره نبوده و امکان کنسلی وجود ندارد. کلاسهای روز شنبه فقط تا ساعت ۱۸ روز پنجشنبه قابلیت کنسلی دارد. در غیر شرایط بالا و عدم اطلاع زبان آموز و عدم حضور ایشان در وقت کلاس، غیبت محسوب می‌‌شود. توجه داشته باشید که زمان مدرس محدود می‌باشد. برنامه ماهیانه و هفتگی ایشان را می‌‌توانید در تارنمای شخصی‌ ایشان ملاحظه بفرمایید.

6. بهتر است بنده در آزمون تافل شرکت کنم یا و آزمون آیلتس؟
جواب این سوال به مقصد شما در اخذ پذیرش و نظر شخصی شما بستگی دارد.

۷. بنده زبانم در سطح خیلی بالایی قرار دارد و می خواهم در کلاسی شرکت کنم که سطحم بالاتر رود. به نظر شما کلاس تافل بهتر است یا آیلتس؟
هیچکدام. کلاس تافل و آیلتس برای آن دسته افراد نیاز است به برای ادامه تحصیل خود (چه در داخل کشور و چه در خارج) و یا مهاجرت به آن نیاز دارند. شرکت در این کلاسها منوط به قانع کردن بنده در جهت شرکت در هر یک از این دو آزمون است.

۸. وقت آزاد شما چه زمانی است؟
لطفا تماس بگیرید.

۹. بنده شما را نمی شناسم. مدرک تحصیلی شما چیست؟ رزومه شما رو از کجا می توانم ببینم؟
قبل از جلسه حضوری لطفا رزومه بنده را در وبگاه شخصی‌ بنده و در سایت‌های مختلف مطالعه بفرمایید. شما میتوانید با جستجوی نام بنده به زبان انگلیسی یا فارسی رزومه و سوابق کاری من را ملاحظه بفرمایید. بنده فقط با کسانی که معرف دارند و اینجانب را می شناسند کار می کنم. توصیه بنده هم این است که پیش استادی بروید که 100% شناخت دارید.

۱۰. از روی چه کتابی تدریس می کنید؟
بستگی به نیاز زبان آموز، و نوع دوره کتاب‌ها متفاوت خواهند بود. در هر دوره‌ای در کنار کتاب آموزشی معرفی‌ شده، تجارب آموزشی، و اجرایی مدرس به زبان آموز انتقال داده میشود. برای مثل برای دوره زبان انگلیسی بیزنس کتاب‌های Market Leader معرفی‌ میشود ولی‌ چیزی که به زبان آموز در مکاتبات، مذاکرات، و مکالمات تجاری (کسب و کار) آموزش داده میشود. بسیار فراتر از کتاب‌ها بوده و تجربیات سالها کار کردن، تجربیات میدانی و مدیریتی در محیط انگلیسی زبان و شرکت‌های چند ملیتی خواهد بود.

۱۱. من می توانم به شما بگم چه جوری به من درس بدید؟ من خودم رو میشناسم! می دونم چه جوری یاد میگیرم.
خیر. این فرمایش شما شبیه به این موضوع است که شما به پزشک مراجعه می کنید و از ایشون می خواهید که چه دارویی تجویز کنه.

۱۲. سطح من کاملا مبتدی است و انگلیسی تقریبا بلد نیستم. چقدر طول میکشه یا چند جلسه طول میکشه تا من آیلتس 7 بگیرم؟
برای شخص کاملا مبتدی حدودا ۱۴۰ جلسه کلاس نیاز است و حدودا ۶۰۰ ساعت باید روی تکالیف وقت گذاشته شود در طول دوره که حدودا 6 ماه تا یک سال خواهد بود.